B4Internet to nowa marka usług należąca do firmy KAELMO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży IT. Zrealizowaliśmy w tym czasie projekty programistyczne, doradcze i marketingowe, pomagając ponad 150 Klientom sprawniej prowadzić ich biznes.

Chcąc ułatwić Klientom dostęp do naszej oferty, postanowiliśmy stworzyć odrębną markę usług marketingowych. Na naszej stronie znajdą Państwo przejrzyste informacje o oferowanych przez nas produktach. Pragniemy jednak być jeszcze bliżej naszych Klientów, pomagać Im dokonywać słusznych wyborów biznesowych, dlatego na naszym blogu będziemy regularnie dzielić się posiadaną wiedzą z zakresu marketingu internetowego.

Jedną z kluczowych zasad, jaką kieruje się zespół B4Internet jest rozwój. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami w marketingu, aby jeszcze skuteczniej móc wspierać rozwój przedsiębiorstw naszych Klientów. Liczymy, że zamieszczane na blogu artykuły stanowić będą pomocną bazę wiedzy dla naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na temat marketingu online.