Pozyskiwanie ruchu, Marketing internetowy, SXO

Kim jesteśmy?

Misja

b4internet

Misją B4Internet jest planowanie skutecznych strategii marketingowych dla przedsiębiorców dostrzegających ogromny potencjał Internetu. Posiadamy doświadczony zespół specjalistów, który doskonale wie co zrobić ze stroną internetową i jak osiągnąć sukces w sieci.

Dużą część naszego doświadczenia zdobywamy w branży sportowej osiągając TOP pozycje i miliony odwiedzin użytkowników razem z B4SPORT oraz B4SPORTONLINE.  

Priorytetem jest dla nas ROZWÓJ rozumiany zarówno w kontekście podnoszenia kwalifikacji przez nasz zespół, jak i w kontekście zwiększenia liczby zadowolonych klientów. Rokrocznie uczestniczymy w licznych szkoleniach branżowych, a nabytą wiedzę wykorzystujemy w realizowanych projektach.

Chcemy być dla Państwa zaufanymi partnerami, dlatego też dbamy o profesjonalną obsługę na każdym kroku. Zanim podpiszemy umowę precyzyjnie ustalamy jej warunki oraz dokładnie tłumaczymy poszczególne etapy. Zależy nam na przyjaznej współpracy oraz na tym, aby zrozumieli Państwo specyfikę marketingu internetowego. Nie boimy się dzielić wiedzą, dlatego też powstał nasz blog firmowy, na którym znaleźć można najistotniejsze informacje z zakresu marketingu internetowego oraz aktualności i ciekawostki branżowe.

Stała współpraca z zespołem Google, odpowiednie kwalifikacje naszych specjalistów oraz spełnianie wysokich standardów jakości świadczonych usług pozwoliły nam uzyskać status Partnera Google. Dzięki zaufaniu Google w nasze kompetencje możemy świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie oraz oferować naszym Klientom najkorzystniejsze oferty promocyjne.

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści posiadający certyfikaty Google Ads (Adwords) z zakresu m.in.:

    • reklam w sieci wyszukiwania,
    • reklam displayowych w sieci reklamowej,
    • reklamy wideo dla zaawansowanych.

 

Grupa Kaelmo

Skąd są nasze sportowe korzenie?

Marka B4INTERNET jest w grupie marek należących do KAELMO. Do rodziny należą także marki sportowe związane z organizacją zawodów. B4SPORTONLINE i B4SPORT zajmują się obsługą popularnych wydarzeń sportowych takich jak Festiwal Biegu Rzeźnika, Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich czy Runmageddon.

Zaufali nam