DARMOWY PORADNIK

Szukasz porad, jak promować Twoją Firmę w Internecie? Chcesz skutecznie pozyskiwać nowych klientów w sieci?

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik:

10 rzeczy, które musisz wiedzieć o linkach sponsorowanych AdWords

Zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz praktyczny e-book za darmo!

Subskrybując nasz newsletter, co miesiąc otrzymasz przydatne wskazówki, jak skutecznie rozwijać biznes w sieci.
Nie, dziękuję.
+48 52 522 21 67
    Friends link: 1z0-858 dumps 1z0-895 exam 350-060 dumps 4a0-103 exam cert 4a0-105 cert 4a0-110

    Dołącz do zespołu B4INTERNET

    Najważniejszą wartością zespołu B4INTERNET są ludzie. Dzięki naszym pasjom i nowoczesnym technologom prowadzimy skuteczne działania marketingowe w Internecie dla marek lokalnych, krajowych oraz międzynarodowych.
    Poszukujemy osób, które nie boją się wysoko stawianych celów, są gotowe chłonąć naszą wiedzę i doświadczenie jednocześnie dzieląc się swoimi pomysłami.

    Aktualnie poszukujemy

    OPIS STANOWISKA:
    • wsparcie działań marketingowych z zakresu SEO/SEM;
    • pisanie tekstów i publikowanie treści na stronach internetowych;
    • tworzenie materiałów do publikacji w social mediach;
    • prowadzenie komunikacji na blogach i forach internetowych;
    • samodzielne realizowanie działań marketingowych, w tym prowadzenie kampanii Adwords;
    • pomoc w obsłudze posprzedażowej klienta.

    WYMAGANIA:
    • wykształcenie wyższe (dopuszczalne studia niestacjonarne w trakcie) na kierunkach marketing, filologia polska, dziennikarstwo, informatyka, e-marketing, social media i e-commerce itp.;
    • znajomość języka angielskiego;
    • lekkie pióro i doskonała znajomość zasad poprawnej pisowni;
    • umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie;
    • znajomość mechanizmów działania blogosfery i social mediów;
    • zainteresowanie tematyką marketingu w sieci;
    • zaangażowanie w pracę;
    • chęć rozwoju osobistego;
    • mile widziana znajomość platformy WordPress.

    CO MOŻESZ ZYSKAĆ?:
    • praktyczne umiejętności prowadzenia kampanii reklamowych w wyszukiwarce i sieci Google,
    • umiejętność redagowania tekstów na strony internetowe z uwzględnieniem User Experience i wymagań SEO,
    • wiedzę na temat mechanizmów działania marketingu w Social Mediach i poznanie wytycznych publikacji postów,
    • umiejętność obsługi CMS WordPress,
    • podstawy tworzenia kompleksowych strategii działań promocyjnych w Internecie w różnych branżach,
    • umiejętność organizacji pracy własnej i raportowania efektów.

    OFERTA:
    • umowa o pracę lub płatny staż na 6-miesięcy
    • gwarancja zatrudnienia na umowę o pracę (w przypadku stażu)
    • współpraca z doświadczonym zespołem ambitnych ludzi
    • udział w projekcie globalnej marki B4INTERNET
    • rodzinna i otwarta atmosfera pracy (nie korporacyjna)
    • w każdym tygodniu słodka niespodzianka w kuchni
    • kreatywny odpoczynek z dużym ekranem, XBOX One, Sony PS3 i innymi pomysłami

    Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@kaelmo.pl.

    Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

    Oferta wkrótce!